Teikiame paslaugas, atitinkančias kiekvieno kliento individualius poreikius bei tikslus. Mūsų pastangomis „neįmanoma” tampa įgyvendinta.

Advokatų profesinė bendrija „Meidus ir Juzukonis“ skaičiuoja jau antrą dešimtmetį savo sėkmingo gyvavimo Lietuvos teisinių paslaugų teikimo rinkoje.

Bendriją įkūrė advokatai Tomas Meidus ir dr. Saulius Juzukonis, galintys pasigirti itin didele patirtimi asmeninės teisinės praktikos srityje. Turime nepriekaištingą reputaciją teisinių paslaugų teikimo srityje, kadangi mūsų Klientai yra visada užtikrinti, jog gauna aukščiausios kokybės teisines paslaugas.

Bendrijoje dirba didelė profesionalių teisininkų komanda, susidedanti iš ilgametę teisinės praktikos patirtį turinčių advokatų ir kvalifikuotų teisininkų. Mūsų komanda gali prisitaikyti prie bet kokių Kliento poreikių ir greitai surasti reikiamą sprendimą. Bendradarbiaujame su notarais, antstoliais, kitų sričių specialistais, teismo ekspertais.

Bendrija aptarnauja tiek Lietuvos, tiek ir užsienio įmones, atstovauja žinomus Lietuvos visuomenės bei politikos veikėjus, advokatai dalyvauja sudėtingose, dažnai rezonansinėse bylose. Bendrijos teisininkai yra kvalifikuoti tiek viešosios, tiek ir privatinės teisės srityje. Baudžiamajame procese ypač sėkmingai dalyvauja Bendrijos vardo partneriai, o civilinės teisės srityje specializuojasi Bendrijos advokatai, galintys pasiūlyti sprendimą bet kuriuo klausimu.

Platus advokatų specializacijos spektras leidžia siūlyti visokeriopo pobūdžio teisines paslaugas: nuo teisinių konsultacijų visose teisės srityse ir dokumentų rengimo, iki atstovavimo institucijose, teisme ir arbitraže. Didelės sėkmės priežastis yra pamatinės bendrijos nuostatos: Kliento interesai visada yra mūsų prioritetas, o aukščiausia teisinių paslaugų kokybė – imperatyvas, kurio griežtai laikomės. Ypatingą dėmesį skiriame konfidencialumo užtikrinimui.

Susisiekite su mumis


Jei norite sužinoti apie mūsų teikiamas teisines paslaugas ar turite konkretų klausimą, arba gauti patarimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis

Kontaktai